Dirbtiniai dekoratyviniai augalai

Kalbėkime atvirai: aš labai mėgstu dirbtinius augalus, aš naudoju dirbtinius augalus, taip kitus skatinu naudoti taip pat.

 

„Flynnside out“ dirbtinių augalų pirkimo patarimai

 

Taigi jeigu jūs esate puikus sodininkas, botanikas, augalų mylėtojas ir linkęs į natūralius dalykus, aš jums neprieštarausiu. Prašau suprasti, kad aš visada pilnai jus palaikysiu ir linkėsiu visuomet sėkmės auginant augalus ir juos prižiūrint. Kita vertas aš esu serijinis augalų žudikas ieškomas visoje Europoje.

Aš šiuo metu esu pamišęs dėl dirbtinių augalų. Esu visiškas prisiekęs jų gerbėjas. Sekite šiuos svarbius netikrų augalų patarimus ir greitai jūs būsite mano klubo narys, kuris sako: „Man niekad nereikia laistyti savo mažučių ir jie atrodys nuostabiai amžinai“.

dirbtini augalai

Pirkite, tik aukštos kokybės dirbtinius augalus

Stephanie Bradshaw

 

Jeigu jūs planuojate rinktis dirbtinę kryptį, turite pripažinti sau, kad pirksite tik tai kas yra geriausios kokybės. Patikėkite manimi dėl šio patarimo: tik geriausios ir aukščiausios kokybės netikros gėlės apgaus visus, kad jūsų augalas yra žalias, o ne juodas. Šitai reiškia, kad turėsite išleisti šiek tiek daugiau pinigų, nes geriausios kokybės plastmasiniai augalai yra brangūs. Atsiminkite šį patarimą ir augalas jums tarnaus ilgą laiką. O jeigu norite tikrų augalų, mes turime partnerius. Gėlių pristatymas – https://dearflora.lt , tiesiai į jūsų namus.

Štai keli geri dalykėliai, kurių reiktų ieškoti: tikrai gerai atrodančios dėžės arba kažkokio panašaus pagrindo, ne tobulai atrodančių lapų, gražaus vazono (tiesa, jį galėsite pakeisti jeigu jis jums nepatiks), ir kažko kas atrodo, kaip molis arba purvas.

Ne visų tipų augalai atrodo gerai, būdami netikri

Brad Nicol

 

Asmeniškai, aš nelinkęs į jokias rūšis dirbtinių gėlių. Žinau, kad kelios geros rūšys šių gėlių egzistuoja pasaulyje , bet manau kad jų yra labai labai mažai.

Aš tai pat manau, kad jūs galiausiai išmesite, ir nemanau, kad jums labai gražu Penonijos ant jūsų valgomojo stalo, kurios visada atrodo taip pat ir niekada nevysta.

Tam tikri augalai puikiai gali tapti  dirbtiniais ir juos galima drąsiai paminėti mūsų sąraše.

 

Pastatykite savo netikrą, ten kur jis galėtų ištikrųjų augti jeigu būtų tikras

 

Tana Nesbitt

Tai gali atrodyti akivaizdu, bet tai puikus priminimas pagalvoti apie savo plastikinio augalo vietą. Jūs galite padėti jį, kur nors netoli rūsio, kur nėra jokios natūralios šviesos, bet tai būtų mirtina, bet kokiam augalui. Padėkite į vietą tokią kur jis galėtų lengvai augti ir tai padėtų įtikinti žmones, kad jis galėtų būti tikras.

Padarykite, kad jūsų augalas atrodyti mažiau netikras

Yra keli dalykai, kurie jūsų dirbtiniam augalui padėtų atrodyti mažiau netikru. Puikus triukas yra jūsų augalą įdėti į kitą vazoną ir užkasti į tikrą žemę. Taip pat padarykite jo lapus apdulkėjusius arba nešvarius truputi. Kartais net gi įdedu į vazoną automatinę laistymo sistemą, kad tai atgrasytų žmones nuo lietimo.

Ir galiausiai apibrėžiant visą tai, ką aptarėme aukščiau, stenkitės, kad jūsų dirbtiniai augalai atrodytų kiek įmanoma tikresni, tai yra tikroviškoje žemėje, tikroviškame vazone ir net gi vietoje kur gali augti augalai namie, nes juk vonioje, kurioje nėra langų augalas augti negali. Tai turime partnerių vakarėliams. https://dearflora.lt/product-tag/geliu-puokstes-gimtadieniui/ – geliu puokstes gimtadieniui.