Kaip padidinti FB fanų grupę neturint biudžeto

Norite padidinti jūsų FB fanų bendruomenę?

Norite išvengti brangių Facebook reklamos skelbimų?

Kai jūs plėtojate ir statote santykius su kitais ir tokiais pat kaip jūs ekspertais, jūsų Facebook puslapis gali lengvai paaugti nenaudojant pinigų reklamai.

Šiame straipsnyje tai ir apžvelgsime, kaip tai pasiekti nenaudojant mokamų įrankių.

 

#1: Kitų puslapių turinio kuravimas

Kitų puslapių turinio kuravimas yra puikus būdas susipažinti su kitais žmonėmis savo industrijoje, taip pat padidinant savo matomumą ir pasiekiamumą.

Pasirinkite 5-10 sėkmingus Fb puslapius, kurie siūlo paslaugas tokias pat kaip jūsų, kadangi jie taiko į tapačią auditoriją kaip ir jūs. Jūsų eksperto patirtis gali pasiūlyti gerą vertę jų fanams. Todėl pasiūlykite kuruoti turinį jiems kartą į savaitę mainais už tai, kad savo puslapyje užsimintų apie jus.

Pavyzdžiui, kompanijos galva veda kursus apie marketingą ir reklamą internete ir išleidžia didelę biudžeto dalį reklamuojant savo beeMarketing – facebook reklama kaina. Kiekvieną antradienį šis kompanijos atstovas galėtų jūsų puslapyje dalintis informacija ir įvairiais straipsniais jūsų puslapyje, o mainais į tai jūsų fanai, pamatytų jį.

Norint pradėti paprasčiausiai išsiųskite kiekvienam jūsų pasirinktam FB puslapiui žinutę siūlančią kuruoti jų turinį specifinėje kategorijoje vienąkart savaitėje. Galite tai padaryti vienąkart ar dukart per mėnesį. Tačiau kuo daugiau įdedate darbo, tuo daugiau gaunate rezultatų. Savo žinutėje pateikite tarsi pasiūlymą šiek tiek pamaišyti turinį straipsniuose.

Atsiminkite tie puslapiai, kuriems siūsite pasiūlymą turi būti panaši niša, bet ne tiesioginiai konkurentai. Tiesioginiai konkurentai niekada neleis jums reklamuotis ant savo puslapio sienos.

#2: Ieškokite reklamos apsikeitimo sandorių

Ieškokite ir susirašykite apie 30-40 Facebook puslapius produktams, paslaugoms arba bendruomenes, kurios papildomai siejasi su jūsų. Kaip ir sakėme aukščiau papildomi puslapiai, iš kitų kategorijų su kuriais dalinatės auditorija bei tais pačiais fanų skaičiais.

Pasidarykite sąrašą Excel faile ir tikrinkite ir rašykitės, kokie jų atsakymai į jūsų siūlymus.

 

Kai tik turėsite gerą sąrašą, siųskite kiekvienam puslapiui žinutę, paaiškinančią apie save ir  jūsų Facebook puslapio parametrus, kad jie lygiaverčiai su pašnekovo. Pasiūlykite paminėti jų Facebook puslapį savo fanams, jeigu jie paminės savo puslapyje jus.

Štai paprastas šablonas, kaip tai daroma:

Labas, (puslapio administratoriaus vardas),

Kaip einasi?

Mano vardas( jūsų vardas) ir aš atstovauju (jūsų brandas) Facebook puslapį. Norėčiau jums pasiūlyti reklaminę partnerystę su jūsų puslapiu. Iš to būtų naudos abiem.

Mūsų kompanijos Facebook puslapis taiko daugiausiai į (apibūdinkite savo taikomą auditoriją: lytis, amžius, darbo pozicija, pomėgiai) ir mes rašome daugiausia apie (parašykite kokius straipsnius rašote).

Mūsų fanų(skaičius) yra ir jų įsitraukimo (skaičiai). Jūs galite mūsų puslapį pamatyti čia (įrašykite savo url).

Atrodo, kad taikome į tapačią auditoriją su skirtingais produktais.

Ar jums būtų įdomu reklamos apsikeitimas tarp mūsų puslapių? Jūs paminėsite mūsų puslapį savo fanams, o mes savo ruožtų paminėsime jūsiškį savo fanams. Tokiu būdu mes gausime naujų , patinka paspaudimų ant abiejų puslapių iš realių žmonių bei auditorijos į kurią taikome.

Jeigu jums tai įdomu, parašykite man žinutę ir detales galėsime aptarti.

Pagarbiai,

(jūsų vardas)

Kai tik pasieksite susitarimą, pasidalinkite reklaminiais straipsniais. Sekite rezultatus, kad žinotumėte, su kuriuo partneriu labiausiai verta dirbti ateityje.

Facebook reklamos kaina

#3: Veskite klausimų ir atsakymų sesijas su apsikeitimais

Kai tik Facebook pristatė atsakymo galimybę, vesti diskusijas su klausimais ir atsakymais tapo šiek tiek įdomiau.

Pakvieskite skirtingus ekspertus jūsų nišoje atsakinėti į jūsų Facebook puslapio klausimus, ir parodykite vartotojams, kad jų atsakymai į klausimus vyksta realiuoju laiku. Fanai gali klausti klausimų ir ekspertai galės atsakyti tuojau pat, todėl klausimus bus lengva sekti.

Daugiausiai dėmesio pritraukia ekspertų interviu, turėtumėte ne tik tai reklamuoti savo puslapyje, bet ir sukurti įvykį, nes įvykį vartotojams lengviau kviesti savo draugus bei dalintis ant savo profilyje, kas sukuria dar daugiau įdomumo.

Išsiųskite pakvietimą ekspertui arba įžymybei savo nišoje. Paklauskite ar ji arba jis norėtų dalyvauti ir bendradarbiauti jūsų Facebook puslapio klausimų bei atsakymų rubrikoje.